A legjobb slot felszerelés bosszúálló démon vadász

a legjobb slot felszerelés shadow pap

De ha nem tudunk nyerni, legalább azt szeretné, hogy élvezze a barátainkkal." Megkezdése előtt a kör, a Westgate SuperBook volt Thomas a 35-1, hogy megnyerjük a PGA a legjobb slot felszerelés bosszúálló démon vadász. A SuperBook mondta Matsuyama vette a negyedik legtöbb pénzt, a harmadik pedig a legtöbb jegyet. Egy kései vád az volt, nos, túl késő, Fowler kész T5 a Matsuyama.. "Ez egy jó kis barátság mi," Thomas azt mondta, a Spieth. Thomas visszapattant a 66-os, a harmadik legjobb kerek az egész hét (Matsuyama, illetve Francesco Molinari mindkét lövés 64-es pénteken) a legjobb slot felszerelés shadow pap. Thomas játszott talán a legjobb kör, a hét pontozási két-alatt 69 őt, hogy csak két lövés vissza a leader Kevin Kisner a legjobb slot felszerelés sub rogue. Vasárnap, a két legrosszabb forgatókönyv a bukmékerek lett volna, Rickie Fowler, vagy Hideki Matsuyama a győzelmet, hogy ki is találták magukat a magyarok vasárnap délután a legjobb slot felszerelés rogue hű klasszikus. Egy-két nehéz par-három 17 kaszinó luxxor san pedro sula.
Spieth volt greenside, hogy gratuláljak a régi barát luxor kaszinó san pedro sula. Pillanatokkal később a birdie putt szünetel, az ajak, a lyuk, a látszólag kirabolja a négy kaszinó luz de luna tepic.